Życzenia wielkanocne

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych, spokojnych Świąt
Wielkanocnych , smacznego jajka, odpoczynku w rodzinnym gronie
przesyła
Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przyjazny Transport
 
WielkaNoc

Festyn 2023

Serdecznie zapraszamy 24 czerwca 2023 r. wszystkie dzieci i młodzież wraz z opiekunami na festyn z Muzeum Kolejnictwa w Czeremsze.

Początek godz. 11:00.  W programie zabawy dla dzieci, bezpłatne zwiedzanie muzeum, niespodzianki.

Wstęp wolny!!!

piknik2023

Pociągiem retro ku przygodzie !

15 kwietnia 2023 przez Czeremchę dwa razy będzie przejeżdżał pociąg specjalny. Do realizacji wszystkich powyższych pociągów zaplanowano skład historycznego pociągu zestawionego z zabytkowego taboru Turystyki Kolejowej TurKol.pl, a także przewoźnika prywatnego. Wagony będą w historycznych barwach (oliwkowe wagony).
Pasażerowie skorzystają z przejazdu pociągiem ciągniętym przez lokomotywę spalinową serii SU42 lub SM42 - w barwach firmowych przewoźnika lub historycznych, tradycyjnych zielonych - w zależności od możliwości pozyskania lokomotywy w barwach historycznych.
Szczegóły rozkładów na zdjęciach. Warto w tych dniach pojawić się w okolicach dworca PKP w Czeremsze oraz na terenie Muzeum Kolejnictwa w Czeremsze
  
   640px turkolpl podlasie23 foto      Rozklad 1      Rozklad 2
 

Dźwig bezpłatnie przekazany przez PKP Gospodarki Nieruchomościami Oddział w Warszawie

   Dzwig 1    Dzwig 2    Dzwig 3

   Zdjęcia otrzymane od PKP Gospodarka Nieruchomościami Oddział w Warszawie.

   26.07.2022

Pismo 10.03.2022

Pismo         Odpowiedz 1         Odpowiedz 2 

  miejsce na przejcie dla pieszych z  ul. Topolowej Dugiej na przejazd kolejowy      miejsce na przejcie zebry dla pieszych z przejazdu na ul. Topolow i Dug do domw      pobocze ul. Topolowej od przejazdu kolejowego po lewej stronie      przejcie z peronw do piwiarni na ul. Dugiej od str piwiarni      z peronw do  piwiarni na ul. Dugiej od str peronw

Strona 1 z 4